Agat

Sprawdź również produkty, które możesz zamówić od razu:

Oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnych próbek naszych produktów. Aby skorzystać z tej oferty, wypełnij formularz zamówienia.
Sprawdź jakość naszych towarów bez żadnych zobowiązań!

KATEGORIE

POPULARNE

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Wykładzina dywanowa Agat

    Wykładzina dywanowa Agat to wysokiej jakości produkt typu saxony, wykonany z poliamidu 6.6. Kolekcja Agat oferuje trzy warianty wykładzin: Agat, Agat Fusion oraz Agat Design, które wzajemnie się uzupełniają zarówno pod względem nasycenia kolorów, jak i wzorów. Ta wykładzina wyróżnia się najwyższą klasą odporności na intensywne użytkowanie oraz reakcję na ogień, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla obiektów hotelowych.

    Wykładzina Agat może być stosowana w różnych przestrzeniach o wysokim natężeniu ruchu, w tym na schodach, korytarzach oraz w innych intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Istnieje również opcja indywidualnego dopasowania koloru i wzoru przy zamówieniu powyżej 250m2.

    Dodatkowo, kolekcja ta dostępna jest w innowacyjnej wersji „SMART RUG CONCEPT”. Ta nowatorska koncepcja umożliwia wykonanie z wykładziny dywanowej fabrycznie wykończonego dywanu, umieszczonego na antypoślizgowym podkładzie i z elegancko wykończonymi brzegami specjalną taśmą. Możliwe jest wyprodukowanie dywanów w niemal dowolnych rozmiarach, w zakresie od 0,5 x 0,5 m do 4 x 25 m.

    Smart Rug Concept to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń z twardymi podłogami z drewna czy PCV, jak również w miejscach, gdzie konieczne jest obniżenie poziomu akustyki lub wydzielenie strefy z miękką i ciepłą powierzchnią dywanową.