WYKŁADZINY RZESZÓW

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Województwo podkarpackie oraz miasto Rzeszów to region, do którego firma Roteco z profesjonalizmem trafia ze swoją ofertą. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór wykładzin: od dywanowych, poprzez wykładziny z PCV, aż po wysokiej klasy płytki dywanowe, idealnie sprawdzające się w miejscach takich jak sklepy, hotele czy miejsca do zabawy dla najmłodszych. Dostarczane przez nas wykładziny stanowią nieocenione wsparcie w zakresie tworzenia aranżacji i wystroju wnętrz, które dzięki wykładzinom mogą zyskać zupełnie nowe, niezwykle atrakcyjne oblicze. Modne i efektowne wykładziny, oferowane przez naszą firmę, to gwarancja najwyższego standardu, łatwego utrzymania w zadowalającym stanie, a także piękna i estetyki, której nie powstydziłyby się najpiękniejsze komnaty rzeszowskich pałaców. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców takich miejscowości jak: Boguchwała Trzebownisko Krasne Tyczyn Lubenia Łańcut Świlcza Rudna Mała Babica Borek Stary Malawa Klęczany.

RZESZÓW

Województwo:

Podkarpackie

Powiat:

Miasto Rzeszów na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Rzeszowska

FORMULARZ KONTAKTOWY