WYKŁADZINY PODŁOGOWE WROCŁAW

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Jednym z miast, na terenie którego firma Roteco sprzedaje największą ilość wykładzin podłogowych, jest Wrocław. Stolica Dolnego Śląska to jedną z największych polskich centrów biznesowych i to właśnie sektor firm oraz podmiotów gospodarczych zalicza się do grona głównych odbiorców wykładzin z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalne wykładziny podłogowe, dedykowane firmom i pomieszczeniom, przez które przewija się spora ilość osób. Nasze wykładziny sprawdzają się tam doskonale, gdyż wykonane są z materiałów odpornych na ścieranie, a częsty kontakt z obuwiem jest im niestraszny. W naszej ofercie dedykowanej wrocławskim klientom znajdą Państwo zarówno wykładziny podłogowe, jak i płytki dywanowe, stanowiące doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wykładzin, paneli podłogowych oraz parkietu. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców takich miejscowości jak: Samotwór Środa Śląska Mrozów Brzezina Uraz Pręgów Psary Długołęka Oleśnica Oława Bielany Wrocławskie Siechnice.

WROCŁAW

Województwo:

Dolnośląskie

Powiat:

Miasto Wrocław na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Wrocławska

FORMULARZ KONTAKTOWY