WYKŁADZINY BYDGOSZCZ

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Dostarczając nasze wykładziny do takich miast jak Bydgoszcz, doskonale wiemy, jak istotna jest najwyższa jakość. Nasza oferta wykładzin podłogowych została skonstruowana w taki sposób, aby nasi bydgoscy klienci – firmy oraz osoby prywatne – mieli szeroki wybór renomowanych wykładzin podłogowych oraz płytek dywanowych, które pozwolą na kreatywne i eleganckie urządzenie każdego wnętrza, niezależnie od tego, gdzie się ono znajduje i jakie ma przeznaczenie. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości wykładzin na podłogę do biura lub sekretariatu, potrzebują sprawdzonych rozwiązań w kwestii podłogi w hotelowej recepcji lub hallu, wykładziny z naszej oferty stanowią optymalną alternatywę właśnie dla Państwa. Zapewniamy naszym bydgoskim klientom niezwykle szeroki wybór produktów, jednocześnie gwarantując, że nasze wykładziny służyć będą Państwu przez wiele długich lat. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców: Wojnowo, Łochowo, Wtelno, Niemcz, Osielsko, Dobrcz, Dąbrowa Chełmińska, Makowiska, Chmielniki, Nowa Wieś Wielka, Białe Błota, Rynarzewo.

BYDGOSZCZ

Województwo:

Kujawsko – pomorskie

Powiat:

Miasto Bydgoszcz na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Bydgosko-toruńska

FORMULARZ KONTAKTOWY