WYKŁADZINY OLSZTYN

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Dla klientów z Olszyna przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znajdują się wykładziny dywanowe, a także modne i praktyczne wykładziny z PCV. Ich zalety to m.in. szybki montaż, estetyczny wygląd oraz wysoka jakość wykonania. Wykładziny stanowią atrakcyjną alternatywę dla płytek podłogowych, gdyż sprawdzają się w każdym pomieszczeniu: w salonie, sypialni, gabinecie, biurze czy lokalu o przeznaczeniu komercyjnym. Nasza oferta wykładzin to wysoka jakość, odporność na zniszczenia oraz bogaty wybór wzorów i kolorów, idealnie pasujących do najoryginalniejszych aranżacji. Nasza kolekcja to również płytki dywanowe – jedna z najchętniej wybieranych ofert przez klientów zamieszkujących Olsztyn. Nasze wykładziny, adresowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ich zastosowanie w salonie pomoże zrelaksować się i odpocząć, zaś stosując je w biurze mają Państwo szansę na zapewnienie sobie i swoim pracownikom optymalnych warunków do pracy. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców takich miejscowości jak: Jonkowo Dywity Barczewko Barczewo Wójtowo Klebark Wielki Wojtkowizna Tomaszewkowo Dorotowo Klebark Wielki Bartąg Giedajty.

OLSZTYN

Województwo:

Warmińsko-mazurskie

Powiat:

Miasto Olsztyn na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Olsztyńska

FORMULARZ KONTAKTOWY