WYKŁADZINY PODŁOGOWE KRAKÓW

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Naszym klientom z Krakowa i województwa małopolskiego oferujemy szeroki wybór wykładzin podłogowych. Oferowane przez nas wykładziny to najwyższa jakość za rozsądną cenę, a zarazem doskonały sposób na stworzenie jedynej w swoim rodzaju aranżacji, której podłoga stanowi doskonałe dopełnienie. Trudno o inny tak uniwersalny pomysł na podłogę jak wykładzina. Nie tylko doskonale sprawdza się ona we wszystkich typach pomieszczeń, ale również – odróżnieniu od paneli podłogowych lub parkietu – jej montaż jest szybki i niezwykle prosty. Oferta naszej firmy to wykładziny podłogowe od renomowanych producentów. Oferujemy wysokiej jakości wykładziny do biura, domu, magazynu, obiektu handlowego i wielu innych typów pomieszczeń. Jeśli zamieszkują Państwo Kraków lub okolice, nasza oferta jest kierowana właśnie dla Państwa. Bogaty wybór wykładzin podłogowych, dostępnych w naszej firmie, to pewność wykonania unikatowej aranżacji i wystroju, który inspiruje. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców takich miejscowości jak: Skawina Mogilany Wieliczka Niepołomnice Wola Bartorska Bochnia Nowe Brzesko Posądza Słomniki Rząska Krzeszowice Czernichów.

KRAKÓW

Województwo:

Małopolskie

Powiat:

Miasto Kraków na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Krakowska

FORMULARZ KONTAKTOWY