WYKŁADZINY ZIELONA GÓRA

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Kompleksowe rozwiązania w zakresie wykładzin podłogowych, które jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom z Zielonej Góry, mają swój wyraz w ofercie adresowanej do mieszkańców tego miasta. Firma Roteco oferuje szeroki wybór wykładzin podłogowych dla firm oraz klientów indywidualnych z Zielonej Góry. Proponujemy wysokiej klasy wykładziny, które doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni i salonie, jak i w pomieszczeniach administracyjnych oraz magazynach. Nasze produkty to połączenie najwyższej jakości z estetyką na światowym poziomie. Wszystko to powoduje, że każda wykładzina z naszej oferty to produkt pełnowartościowy, zapewniający długoletnie użytkowanie bez jakichkolwiek śladów i zniszczeń, nawet przy intensywnym korzystaniu z wykładzin lub płytek dywanowych. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców takich miejscowości jak: Przylep Łężyca Przytok Racula Drzonków Ochla Świdnica Wilkanowo Drzonów Czerwieńsk Jany Stary Kisielin.

ZIELONA GÓRA

Województwo:

Lubuskie

Powiat:

Miasto Zielona Góra na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Zielono Górska

FORMULARZ KONTAKTOWY