WYKŁADZINY KATOWICE, ŚLĄSK

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Doceniając profesjonalizm firm z Górnego Śląska, oferujemy naszym klientom zamieszkującym Katowice szeroki wybór wykładzin podłogowych: od wykładzin z PCV, poprzez wykładziny podłogowe dywanowe, aż po bogatą kolekcję płytek dywanowych, które cieszą się coraz większą popularnością. Górny Śląsk jest jednym z tych rejonów Polski, w których przemysł i branża usługowa rozwijają się najprężniej. Doceniając ten fakt, proponujemy naszym klientom z Katowic i innych śląskich miast nowoczesne, praktycznie i niezwykle solidne wykładziny, dzięki którym z łatwością wyposażą oni każe wnętrze – od biura, poprzez korytarz, aż po pomieszczenia mieszkalne. Jeśli regionem, w obrębie którego prowadzą Państwo swoją firmę, jest Śląsk, z przyjemnością dostarczymy dla Państwa wysokiej jakości wykładziny podłogowe w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców takich miast jak: Mikołów Chorzów Tychy Bieruń Mysłowice Sosnowiec Jaworzno Dąbrowa Górnicza Siemianowice Śląskie Bytom Orzesze Łaziska Górne.

KATOWICE

Województwo:

Śląskie

Powiat:

Miasto Katowice na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Górnośląska

FORMULARZ KONTAKTOWY