WYKŁADZINY TORUŃ

Jesteśmy producentem dywanów oferującym wysokiej jakości produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, zapewniając rozwiązania idealne zarówno dla biurowców, szkół, szpitali, jak i domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wykładzin dywanowych, w tym tradycyjne role dywanów oraz nowoczesne, praktyczne wykładziny dywanowe w formie płytek. Oferujemy także produkty jedno- i wielowarstwowe z PCV, doskonale nadające się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.


CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość i Innowacja

Najwyższej klasy wykładziny łączące trwałość z nowoczesnym designem, idealne dla każdej przestrzeni.

Ekspertyza i Wsparcie

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie, od wyboru po instalację, gwarantujące idealne rozwiązania podłogowe.

Trwałość i Różnorodność

Trwałe wykładziny, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i estetycznym urozmaiceniu każdej przestrzeni.

Zaufanie i Zadowolenie klientów

Nasze realizacje to historia sukcesu i satysfakcji klientów, świadczące o naszym zaangażowaniu i jakości.

Roteco Wykładziny Podłogowe

Mając na względzie komfort i wygodę naszych klientów zamieszkujących Toruń – zarówno w kwestii aranżacji mieszkań, jak i robienia zakupów – oferujemy im szeroki wybór wykładzin podłogowych z PCV, płytek dywanowych oraz wielu innych materiałów, dzięki którym stworzenie pięknej, eleganckiej i solidnej podłogi staje się łatwe i tanie. Oferowane przez nas produkty to gwarancja najwyższego standardu w dziedzinie urządzania mieszkań, firm oraz obiektów handlowych. Szeroki wybór wykładzin z PCV zapewnia Państwu możliwość stworzenia podłogi ze smakiem, która zagwarantuje najwyższy komfort i wygodę, zarówno w pomieszczeniu firmowym, jak i w domu lub mieszkaniu. Nasze profesjonalne wykładziny dywanowe to z kolei pewność pięknej podłogi, która doskonale pomoże oddać dobry gust i elegancję, jaką charakteryzować powinny się pomieszczenia wykonane stylowo. Nasze wykładziny podłogowe na terenie Torunia cieszą się sporą popularnością, głównie ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców takich miejscowości jak: Przysiek Górsk Łysomice Grębocin Lubicz Dolny Silno Mała Nieszawka Cierpice Kamionki Małe Kowalewo Pomorskie Chełmża Gniewkowo.

TORUŃ

Województwo:

Kujawsko-pomorskie

Powiat:

Miasto Toruń na prawach powiatu

Gmina:

Gmina miejska

Aglomeracja:

Bydgosko-toruńska

FORMULARZ KONTAKTOWY