Amber

Sprawdź również produkty, które możesz zamówić od razu:

Oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnych próbek naszych produktów. Aby skorzystać z tej oferty, wypełnij formularz zamówienia.
Sprawdź jakość naszych towarów bez żadnych zobowiązań!

KATEGORIE

POPULARNE

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Wykładzina dywanowa Amber

    Wykładzina dywanowa Amber stanowi unikalne połączenie miękkości runa i trwałości podkładu filcowego. Charakteryzuje się najwyższą klasą palności Bfl-s1, co czyni ją doskonałym wyborem dla obiektów użyteczności publicznej, a szczególnie dla hoteli. Dla zamówień powyżej 250m2, istnieje opcja dostosowania wykładziny do indywidualnych potrzeb, poprzez możliwość wyboru dowolnego koloru i wzoru.

    Ta kolekcja jest również dostępna w wersji „SMART RUG CONCEPT”. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na stworzenie z wykładziny dywanowej gotowego dywanu, umieszczonego na specjalnym, antypoślizgowym podkładzie z estetycznie wykończonymi brzegami za pomocą specjalnej taśmy. Możliwe jest wyprodukowanie dywanów na zamówienie w szerokim zakresie rozmiarów, od 0,5 x 0,5 m do 4 x 25 m.

    Smart Rug Concept to idealne rozwiązanie dla miejsc wyłożonych twardymi podłogami z drewna czy PCV, a także dla przestrzeni, gdzie konieczne jest obniżenie poziomu akustyki lub stworzenie strefy z miękką, ciepłą powierzchnią, jaką oferują dywany lub wykładziny dywanowe.