Opal

Sprawdź również produkty, które możesz zamówić od razu:

Oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnych próbek naszych produktów. Aby skorzystać z tej oferty, wypełnij formularz zamówienia.
Sprawdź jakość naszych towarów bez żadnych zobowiązań!

KATEGORIE

POPULARNE

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Wykładzina dywanowa Opal

    Wykładzina dywanowa Opal to produkt typu saxony, wykonany z wysokiej jakości poliamidu 6.6. Jej najwyższej klasy włókno zapewnia luksusowy i niemal satynowy efekt wizualny, co przekłada się na nadzwyczajne poczucie przytulności i stylu w każdym pomieszczeniu. Ta wykładzina jest idealnym wyborem dla eleganckich wnętrz hotelowych, oferując użytkownikom prawdziwe poczucie komfortu i odprężenia.

    Dla zamówień powyżej 400m2, istnieje możliwość produkcji wykładziny w dowolnie wybranym kolorze, co pozwala na pełne dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb i preferencji.

    Dodatkowo, kolekcja Opal jest dostępna w wersji „SMART RUG CONCEPT”. To nowatorskie rozwiązanie umożliwia stworzenie z wykładziny dywanowej fabrycznie wykończonego dywanu, umieszczonego na specjalnym, antypoślizgowym podkładzie z estetycznie wykończonymi brzegami specjalną taśmą. Możliwe jest wyprodukowanie dywanów na zamówienie w szerokim zakresie rozmiarów, od 0,5 x 0,5 m do 4 x 25 m.

    Smart Rug Concept to idealne rozwiązanie dla miejsc wyłożonych twardymi podłogami z drewna czy PCV, jak również dla przestrzeni wymagających obniżenia poziomu akustyki lub wydzielenia strefy z miękką, ciepłą powierzchnią dywanową. Wykładzina Opal łączy w sobie luksusowy wygląd z funkcjonalnością, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających wnętrz.